10 populiariausių beisbolo kepurių, skirtų rimtiems gerbėjams ir laisvalaikio dėvėjimui

0

 

Kasmet parduodama milijonai beisbolo kepurių, patrauklių beisbolo gerbėjams ir kasdieniams dėvėtojams, kurie vertina jų, kaip praktiškos apsauginio galvos apdangalo, funkciją. Su individualiais logotipais, kurie automatiškai pažymi naudotoją kaip tam tikros sporto franšizės gerbėją arba tiems, kurie tiesiog nori dėvėti daiktą, susietą su ikoniniu sporto simboliu, šios didmeninės skrybėlės yra populiariausios. Štai 10 populiariausių beisbolo kepurių šiandieninėje rinkoje.

1. 2012 m. Pasaulio serija suteikė San Francisco Giants antrąjį titulą per tris sezonus. Nenuostabu, kad ilgamečiai žaidimo gerbėjai ir nauji žaidėjai didžiuojasi dėvėdami „SFG“ logotipą, simbolizuojantį vieną iš seniausių ir sėkmingiausių komandų šio puikaus Amerikos sporto istorijoje.

2. Panašiai ryškiai raudonas dangtelis su baltu susipynusiu “STL” simbolizuoja 2011 m. Pasaulio serijos čempionus St. Louis Cardinals ir vieną iš populiariausių didmeninės prekybos skrybėlių žaidime.

Sportinės įrangos parodos dangtelių katalogai buvo įtraukti į beisbolo uniformas dar devintajame dešimtmetyje. Tuomet buvo sukurti segmentiniai dangteliai, pagaminti iš vientisos vilnos medžiagos su išlenktu krašteliu, nukreiptu į priekį, kad apsaugotų žaidėjų akis nuo saulės. Dangtelio funkcija gimė ir jo dizainas iš esmės nepasikeitė. Lengvi ir vėsūs audiniai, tokie kaip medvilnė arba medvilnės ir sintetikos mišinys, yra supjaustyti, kad būtų sukurti šiandieniniai kepurės, kruopščiai parinktos spalvos, o logotipai išdėstyti priekyje ir centre ant standinto plastiko dengtos plokštės. Kiekvieno dangtelio kraštas sukuria efektyvų skydelį, apsaugantį akis nuo žalingų saulės spindulių.

3. Kompiuteriu sukurti logotipai, tokie kaip stilizuotas “A” ir raudonas Atlantos drąsuolių tomahawk, yra naudojami tūkstančiai siūlių.

4. Cincinnati Reds baltos svirties “C” emblemos yra puikiai atkurtos ir pasėtos ant kiekvienos iš šių didmeninės prekybos skrybėlių priekinės dalies ketvirtoje pozicijoje.

Nors kepuraitės su kitų profesionalių sporto komandų logotipais yra paklausios, kepuraitės su logotipu su Major League beisbolo komandų ženklais yra paklausios. Kartais jų patrauklumas yra mažiau susijęs su komandos pergalių serija, nei tai, ką simbolizuoja emblema.

5. Neabejotinas „NY“ logotipas, susiūtas balta spalva, paverčia „New York Yankees“ kepurę penktąja komandai, taip pat asmenį, kuris nori būti tapatinamas su „Didžiuoju obuoliu“.

6. Šeštąją vietą užima Boston Red Sox kamuoliukas, kuris yra madingas ir akimirksniu atpažįstamas.

7. Kai logotipe rašoma „Sox“, kaip „Chicago White Sox“, žinote, kad turite gerbėjų mėgstamiausią.

8. Los Andželo Dodgers „LA“ yra dar vienas pavyzdys, kaip gerai pagamintos beisbolo kepuraitės pritrauks susidomėjimą ir skatins pardavimą.

Nors tai nėra menka prieš jų valstiją, paskutinės dvi pozicijos atitenka Pensilvanijos komandoms

9. Philadelphia Phillies neseniai laimėjo World Series ir dėl to jų skrybėlės gerbėjams vis dar yra geriausiųjų dešimtuke.

10. Galiausiai, nors Pittsburgh Pirates gerbėjai gali ginčytis, šias beisbolo kepures lengva įsigyti, nes jos dažniausiai būna vienodo dydžio su dirželiu nugaroje, pagamintu iš plastiko, Velcro arba tamprios gumos, kuri prisitaiko, kad tiktų. platus galvos dydžių pasirinkimas.

Nors kai kurie žmonės renkasi prigludusias beisbolo kepures, kurioms norint užtikrinti tinkamą prigludimą reikia išmatuoti galvos dydį, reguliuojamas modelis pagamintas taip, kad tvirtai priglustų prie galvos ir nebūtų per daug aptemptas, ir puikiai tinka moterims ir vaikams, kurie mėgsta pasimatuoti įvairių kepurių stilius. ir spalvas prieš pasirenkant tinkamą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *