המקום של עורך דין גישור משפחתי בתחום המשפט האזרחי

0

 

עורך דין גישור משפחתי מכיל מקום חשוב וייחודי בתחום המשפט האזרחי. בעוד המשפט האזרחי המסורתי עשוי להתמקד בהליך משפטי מתיר ובדיונים בבית המשפט, העו”ד גישור במרכז מציע גישה אלטרנטיבית לפתרון סכסוכים. הנה מספר היבטים שמתקיימים במקום של עורך דין גישור משפחתי בתחום המשפט האזרחי:

פתרון סכסוכים מחוץ לבית המשפט:
עורך דין גישור משפחתי מציע פתרונות לסכסוכים מחוץ להליך המשפטי הרגיל. במקום להעמיס על בית המשפט כדי לקבוע את הפתרונות, הגישור משפחתי יכול לסייע לצדדים להגיע להסכמים באמצעות תהליכי דיאלוג ופרגון.

שימוש בעקרונות הגישור משפחתי:
עורך דין גישור משפחתי משתמש בעקרונות הגישור משפחתי כגוגלם להוראה. יש לו יכולת ליישם ולהבין את עקרונות הגישור משפחתי, כגון חידוש, פיצויים, ויכולת יצירת פתרונות יצירתיים.

הפחתת לחץ על המשפט האזרחי:
השימוש בגישור משפחתי יכול להביא להפחתת לחץ על מערכת המשפט האזרחית ולהקל עליה במידה ותועד צורך באופן אזרחי.

התמודדות עם סכסוכים מגוונים:
עורך דין גישור משפחתי מתמודד עם סכסוכים מגוונים במספר תחומים, כמו עסקים, נדל”ן, משפחה ועוד. הוא מסוגל להשתלב במגוון תחומי משפט האזרחי.

שמירה על יחסים חיוביים:
ייחודו של הגישור משפחתי הוא ביכולתו לשמור על יחסים חיוביים בין הצדדים. העורך דין גישור משפחתי ישמש כמקום נייטרלי שיכול להיות מעורב בין הצדדים באופן בנוגע ויכול לשמר את האמינות והדיאלוג.

חידוש ויצירתיות:
העורך דין גישור משפחתי נמצא בתפקיד היצירתי של יצירת פתרונות יצירתיים וחידושים שיכולים להביא לפתרונות משפטיים חדשים ומתקדמים.

עם כל זאת, יש לזכור שהגישור משפחתי לא מתאים לכל סוגי הסכסוכים, והמערכת המשפטית הרגילה תמשיך לשמש את תפקידה בסוגי הסכסוכים המורכבים והדינמיים ביותר.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *